Оплата послуг візового центру онлайн

Завантаж всі документи онлайн, зроби сам собі фотографію і оплати послуги пункту прийому візових анкет. Послуга доступна як з веб-версії, так і зі смартфона.

Що потрібно?

  • обери спосіб оплати: «Оплата онлайн», «Оплата в касі банку» та слідуй інструкції;
  • підготуй закордонний паспорт платника та заявників (у випадку, якщо заявка заповнюється для кількох членів родини). Додаткові документи, що підтверджують родинні зв’язки в разі потреби: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дитини;
  • підготуй все заздалегідь. При оплаті онлайн потрібно завантажити фото документів. Переконайся, що у тебе є файли (фото, скан) закордонного паспорту та додаткових документів. Якщо ти зі смартфона, то є зробиш собі фото онлайн в процесі заповнення форми;
  • при виборі «Оплата в касі банку» потрібно знати серію та номер закордонного паспорта під час заповнення форми. Оригінали всіх документів потрібно пред’явити в касі банку під час оплати візового збору у відділенні Кредобанку.

Заповнюй форму уважно. При помилках в іменах чи номерах паспортів, операція буде неуспішною. Фотографії обличчя та документів повинні бути чіткими, хорошої якості та читабельними, щоб працівники операційного центру могли вас верифікувати.

Зауваж

Ліміт онлайн реєстрації з оплатою в касі банку обмежено трьома спробами на добу;
Якщо оплата візових послуг онлайн відбувалась успішно, її можна повторити не раніше, ніж через добу;
У випадку, якщо оплата за візу онлайн відбувалась неуспішно, її можна повторити після отримання вами смс-повідомлення про неуспішний результат реєстрації. Максимальна кількість неуспішних оплат — три на добу.

Не завантажуються фото? Якщо ви перейшли на сервіс у смарфтоні з додатків facebook (додаток месенджера або додаток соціальної мережі) перейдіть у вікно інтернет браузера (chrome, safari або інші) для коректної роботи сервісу оплати візових послуг онлайн.

Оплатити онлайн
close