Замов автомобіль з Польщі

Чому б не придбати автомобіль з Польщі. Пробіг по гарних дорогах, вчасний офіційний сервіс, перевірені, вилизані та авторизовані до продажу авто. Компанія Masterlease – один з лідерів польського ринку продажу автомобілів в лізинг. Пропонує безліч марок авто після дії лізингу.

Переходь на сайт MasterLease, обирай авто, а ми допоможемо тобі його привезти додому. Офіційно, щоб ти їздив/їздила не на “бляхах”, а з українськими номерами.

Що таке лізинг?

Це щось середнє між кредитом і орендою. Багато країн переходить на спосіб купівлі авто, коли покупцеві не потрібно оплачувати всю вартість автомобіля одразу. А також немає потреби брати кредит. І тут на допомогу приходить лізинг – клієнт обирає авто, пакет обслуговування (сервіс, заміна шин, страхування тощо) та оплачує щомісячне користування автомобілем. Після завершення дії угоди лізингу, можна викупити авто за домовленою заздалегідь ціною або віддати назад. Ось такі автомобілі, які вже були в оренді у когось, Masterlease пропонує своїм клієнтам, зокрема в Україні.

Замовити
close